Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czProdej domu 2+kk s terasou v atraktivní části Břeclavi-Poštorné
lokalita: Poštorná, katastrální území: Poštorná
evid. číslo: 220046

voda:
ano

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
el. přímotopy

teplá voda:
elektrický bojler

koupelna:
ano

toaleta:
ano

plyn:
před domem

sklep:
ano

cena: 2 800 000 Kč + provize RK - SLEVA!

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům v klidné části města Břeclav. Menší dům dispozičně řešený, jako 2+kk disponuje uzavřeným dvorem s možností příjemného posezení na dlážděné terase pod pergolou. Dům z roku 1950 byl po celou dobu užívání průběžně udržován i rekonstruován. Poslední úpravy proběhly v letošním roce, kdy byla pořízena nová kuchyňská linka, elektrický bojler a v místnostech byl položen celoplošný zátěžový koberec.
Sklep pod domem slouží především pro uchování potravin. Pro úschovu jízdních kol, nářadí i dalších nezbytností je možno využít zděný přístavek, který lze přestavbou a drobnou terénní úpravou změnit na funkční garáž. Dům je situován v klidné lokalitě městské části Poštorná, na dohled od Česnekového lesa a odlehčovacího ramene řeky Dyje a díky své poloze tak poskytuje svému majiteli možnost relaxace v přírodě, stejně jako využití veškerých výhod okresního města.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Cena je uvedena bez provize RK.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 153 m2