Moravika.cz

Mobil: 737 758 462
Tel.: 519 510 240
E-mail:
WWW: http://www.moravika.czRodinný dům s vinným sklípkem a rozlehlou zahradou v Dolních Dunajovicích
lokalita: Dolní Dunajovice, katastrální území: Dolní Dunajovice
evid. číslo: 220044

voda:
veřejný vodovod + studna

elektřina:
ano

kanalizace:
ano

ústřední topení:
plynové

teplá voda:
1x elektrický a 1x plynový bojler

koupelna:
2x

toaleta:
2x

plyn:
ano

sklep:
ano

cena: 5 600 000 Kč + provize RK

Nabízíme Vám ke koupi jedinečnou nemovitost v centru vinařské obce Dolní Dunajovice. Předmětem nabídky je rodinný dům 4+1 se dvěma koupelnami, verandou, vinným sklípkem, velkou stodolou s dílnou a rozlehlou zahradou s ovocnými stromky, zkrátka ať jsou Vaše plány jakékoliv, tady budete mít dostatek prostoru na jejich uskutečnění.
A teď pár technických údajů: jedná se o přízemní, řadový, rodinný dům jehož uliční šíře je téměř 21m. Vjezd do dvora je zajištěn zastřešeným průjezdem, který lze využít jako kryté parkování. Vjezdem se dostaneme na obezděný, částečně dlážděný dvůr ukončený průjezdnou stodolou, která má zastavěnou plochu cca 162 m2. Ze dvora je také vstup do vinného sklepa s lisovnou o celkové délce téměř 24m. Na stodolu dále navazuje udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromky, jsou zde vysázeny jabloně, meruňky a hrušně. Dům je obyvatelný a prochází pravidelnou údržbou, na kompletní rekonstrukci však teprve čeká.
Pokud Vás nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat.
Financování nemovitosti zajistíme.
Cena je uvedena bez provize RK.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.

celková plocha pozemku: 1882 m2

DALŠÍ FOTO NA WWW.MORAVIKA.CZ