Moravika.cz | Realitní a dražební kancelář
ÚVOD   |    KONTAKT   |    O REALITNÍ KANCELÁŘI   |    SLUŽBY   |    CHCI PRODAT, PRONAJMOUT NEMOVITOST   |    HLEDÁM NEMOVITOST
NA PRODEJ
  rodinné domy
  byty
  komerční objekty
  pozemky
  vinné sklepyK PRONÁJMU
  rodinné domy
  byty
  komerční objekty
  pozemky
  vinné sklepy
English version (beta)
Podrobnější informace o nemovitosti
o stranu zpět      návrat na hlavní stránku


Prodej rodinného domu s vinným sklípkem v obci Jevišovka
lokalita: Jevišovka (info o lokalitě)
katastrální území: Jevišovka
evid. číslo: 220050

cena: 2 490 000 Kč + provize RK

voda:
ano

elektřina:
možnost napojení

kanalizace:
možnost napojení

sklep:
ano

Nabízíme k prodeji řadový, rodinný dům v malebné příhraniční obci Jevišovka. Jedná se o přízemní, částečně podsklepenou stavbu ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou o uliční šíři cca 12,5 m. Navazující zahrada ústí do vedlejší ulice a na jejím konci se nachází stavba zemního sklepa, který byl v minulosti využíván k výrobě vína. Přístup k nabízeným parcelám je ze dvou stran zajištěn asfaltovou obecní komunikací, což značně rozšiřuje možnosti využití celé nemovitosti, ať už hledáte bydlení pro sebe, nebo jen chcete dobře investovat. Klidné místo v atraktivní lokalitě vyhledávané jihomoravské vesničky v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem je příslibem rychlé návratnosti Vaší investice. Obec usazená v malebné krajině, lemovaná stejnojmennou řekou, která se zde vlévá do Dyje se v posledních letech těší velkému zájmu turistů, čemuž nemalou měrou přispělo vybudování sítě cyklostezek, které propojují obec Jevišovku - Mikulov - Lednicko Valtický areál a zasahují až na území Rakouska. Nemovitost je v původním stavu, určená ke kompletní rekonstrukci, případně demolici.
Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti: G - realitní kancelář neobdržela grafickou část průkazu energetické náročnosti budovy a proto uvádí nejhorší klasifikační třídu.
Financování nemovitosti zajistíme.

celková plocha pozemku: 540 m2

otevřít kartičku pro tisk

telefon: +420 737 758 462 / +420 519 510 240

chci zjistit bližší informace o této nemovitosti

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

    2007 © Moravika.cz     Kostelní nám. 5, 692 01 Mikulov, tel.: 519 510 240, mobil: 737 758 462 webdesign by synapse5.com